
Po niezbyt emocjonującym meczu Jagiellonia zremisowała z Legią Warszawa 0:0. Z tego remisu najbardziej cieszy się ekipa Śląska Wrocław, która powiększyła przewagę nad wiceliderem do pięciu punktów i pewnie kroczy po tytuł mistrza rundy jesiennej. ... T-Mobile Ekstraklasa. Jagiellonia - Legia 0:0. Remis, z którego cieszy się ...
No comments:
Post a Comment